KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314421
nr 1431 4421
Oidentifierad konstnär. Katt. Signerad Anders. Olja på duk, 37x46, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:33:44
150 kr